jmol - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: &Help
bs: &Pomoć

en: &Search...
bs: &Pretraga...

en: &Commands
bs: &Naredbe

en: &More
bs: &Više

en: Editor
bs: Uređivač

en: Run
bs: Izvrši

en: History
bs: Historija

en: Load
bs: Učitaj
