jmol - en to sl translation catalogue (179 entries)

en: &Help
sl: &Pomoč

en: &Search...
sl: &Iskanje ...

en: &Commands
sl: &Ukazi

en: Math &Functions
sl: Matematične &funkcije

en: Set &Parameters
sl: Nastavi &parametre

en: &More
sl: &Več

en: Editor
sl: Urejevalnik

en: State
sl: Stanje

en: Run
sl: Zaženi

en: Clear Output
sl: Počisti izhod

en: Clear Input
sl: Počisti vnos

en: History
sl: Zgodovina

en: Load
sl: Naloži

en: Jmol Script Console
sl: Skriptna konzola Jmol

en: Jmol Script Editor
sl: Urejevalnik skriptov Jmol

en: Console
sl: Konzola

en: Open
sl: Odpri

en: Script
sl: Skript

en: Check
sl: Preveri

en: Top[as in "go to the top" - (translators: remove this bracketed part]
sl: Vrh

en: Step
sl: Korak

en: Pause
sl: Premor

en: Resume
sl: Nadaljuj

en: Clear
sl: Počisti

en: Close
sl: Zapri

en: File or URL:
sl: Datoteka ali URL:

en: Image Type
sl: Vrsta slike

en: JPEG Quality ({0})
sl: Kakovost JPEG ({0})

en: PNG Compression  ({0})
sl: Stiskanje PNG ({0})

en: PNG Quality ({0})
sl: Kakovost PNG ({0})

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Do you want to overwrite file {0}?
sl: Želite prepisati datoteko {0}?

en: Warning
sl: Opozorilo

en: All Files
sl: Vse datoteke

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Abort file chooser dialog
sl: Prekini pogovorno okno izbirnika datoteke

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Directory
sl: Mapa

en: Open selected directory
sl: Odpri izbrano mapo

en: Attributes
sl: Lastnosti

en: Modified
sl: Spremenjeno

en: Name
sl: Ime

en: File Name:
sl: Ime datoteke:

en: Size
sl: Velikost

en: Files of Type:
sl: Datoteke vrste:

en: Type
sl: Vrsta

en: Help
sl: Pomoč

en: Home
sl: Domov

en: List
sl: Seznam

en: Look In:
sl: Poglej v:

en: Error creating new folder
sl: Napaka pri ustvarjanju nove mape

en: New Folder
sl: Nova mapa

en: Create New Folder
sl: Ustvari novo mapo

en: Open selected file
sl: Odpri izbrano datoteko

en: Save
sl: Shrani

en: Save selected file
sl: Shrani izbrano datoteko

en: Save In:
sl: Shrani v:

en: Update
sl: Posodobi

en: Up
sl: Gor

en: Up One Level
sl: Eno raven navzgor

en: OK
sl: V redu

en: Preview
sl: Predogled

en: Arabic
sl: Arabščina

en: Catalan
sl: Katalonščina

en: Czech
sl: Češčina

en: Danish
sl: Danščina

en: German
sl: Nemščina

en: Greek
sl: Grščina

en: British English
sl: Britanska angleščina

en: American English
sl: Ameriška angleščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Estonian
sl: Estonščina

en: Finnish
sl: Finščina

en: French
sl: Francoščina

en: Croatian
sl: Hrvaščina

en: Hungarian
sl: Madžarščina

en: Indonesian
sl: Indonezijščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Japanese
sl: Japonščina

en: Korean
sl: Korejščina

en: Dutch
sl: Nizozemščina

en: Polish
sl: Poljščina

en: Portuguese
sl: Portugalščina

en: Brazilian Portuguese
sl: Brazilska portugalščina

en: Russian
sl: Ruščina

en: Slovenian
sl: Slovenščina

en: Swedish
sl: Švedščina

en: Turkish
sl: Turščina

en: Ukrainian
sl: Ukrajinščina

en: Simplified Chinese
sl: Poenostavljena kitajščina

en: Traditional Chinese
sl: Tradicionalna kitajščina

en: No atoms selected -- nothing to do!
sl: Izbran ni noben atom -- ničesar ni za narediti!

en: {0} atoms will be minimized.
sl: {0} atomi bodo minimirani.

en: new
sl: novo

en: undo (CTRL-Z)
sl: razveljavi (CTRL-Z)

en: redo (CTRL-Y)
sl: uveljavi (CTRL-Y)

en: add hydrogens
sl: dodaj vodike

en: minimize
sl: minimiraj

en: clear
sl: počisti

en: save file
sl: shrani datoteko

en: save state
sl: shrani stanje

en: invert ring stereochemistry
sl: obrni stereokemijo obroča

en: delete atom
sl: izbriši atom

en: drag to bond
sl: povleci na vez

en: drag atom
sl: povleci atom

en: drag atom (and minimize)
sl: povleci atom (in minimiraj)

en: increase charge
sl: povečaj naboj

en: decrease charge
sl: zmanjšaj naboj

en: delete bond
sl: izbriši vez

en: single
sl: enojna

en: double
sl: dvojna

en: triple
sl: trojna

en: rotate bond (SHIFT-DRAG)
sl: zavrti vez (SHIFT-VLEČENJE)

en: exit modelkit mode
sl: zapusti način modeliranja

en: All
sl: Vsi

en: {0} processors
sl: {0} procesorjev

en: {0} MB total
sl: {0} MB skupno

en: {0} MB maximum
sl: {0} MB največ

en: Mouse Manual
sl: Priročnik miške

en: Translations
sl: Prevodi

en: System
sl: Sistem

en: Language
sl: Jezik

en: Molecular Orbitals ({0})
sl: Molekulske orbitale ({0})

en: Symmetry
sl: Simetrija

en: Hide Symmetry
sl: Skrij simetrijo

en: Model information
sl: Informacije o modelu

en: Select ({0})
sl: Izberi ({0})

en: All {0} models
sl: Vseh {0} modelov

en: Collection of {0} models
sl: Zbirka {0} modelov

en: atoms: {0}
sl: atomi: {0}

en: bonds: {0}
sl: vezi: {0}

en: groups: {0}
sl: skupine: {0}

en: chains: {0}
sl: verige: {0}

en: polymers: {0}
sl: polimeri: {0}

en: View {0}
sl: Poglej {0}

en: Main Menu
sl: Glavni meni

en: Biomolecules
sl: Biomolekule

en: biomolecule {0} ({1} atoms)
sl: biomolekula {0} ({1} atomov)

en: load biomolecule {0} ({1} atoms)
sl: naloži biomolekulo {0} ({1} atomov)

en: None
sl: Brez

en: Display Selected Only
sl: Prikaži samo izbrane

en: Invert Selection
sl: Obrni izbor

en: View
sl: Pogled

en: Front
sl: Spredaj

en: Left
sl: Levo

en: Right
sl: Desno

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Back
sl: Zadaj

en: Protein
sl: Beljakovina

en: Side Chains
sl: Stranske verige

en: Nucleic
sl: Nukleinsko

en: Bases
sl: Baze

en: AT pairs
sl: Pari AT

en: GC pairs
sl: Pari GC

en: AU pairs
sl: Pari AU

en: Carbohydrate
sl: Ogljikov hidrat

en: None of the above
sl: Noben od zgornjih

en: Style
sl: Slog

en: Scheme
sl: Shema

en: Atoms
sl: Atomi

en: Off
sl: Izključeno

en: {0}% van der Waals
sl: {0} % van der Waals

en: Bonds
sl: Vezi

en: On
sl: Vključeno

en: Hydrogen Bonds
sl: Vodikove vezi

en: Calculate
sl: Izračunaj

en: Disulfide Bonds
sl: Disulfidne vezi

en: Structures
sl: Zgradbe

en: Vectors
sl: Vektorji

en: {0} pixels
sl: {0} slikovnih pik

en: Red+Cyan glasses
sl: Rdeča+cian očala

en: Red+Blue glasses
sl: Rdeča+modra očala

en: Red+Green glasses
sl: Rdeča+zelena očala

en: Labels
sl: Oznake

en: With Element Symbol
sl: S simbolom elementa

en: With Atom Name
sl: Z imenom atoma

en: With Atom Number
sl: S številom atoma

en: File Error:
sl: Napaka datoteke:
