jmol - en to uk translation catalogue (550 entries)

en: Element?
uk: Елемент?

en: &Help
uk: &Довідка

en: &Search...
uk: &Знайти…

en: &Commands
uk: &Команди

en: Math &Functions
uk: Математичні &функції

en: Set &Parameters
uk: Вк&азати параметри

en: &More
uk: &Додатково

en: Editor
uk: Редактор

en: State
uk: Стан

en: Run
uk: Запустити

en: Clear Output
uk: Спорожнити поле виводу

en: Clear Input
uk: Спорожнити поле вводу

en: History
uk: Журнал

en: Load
uk: Завантажити

en: press CTRL-ENTER for new line or paste model data and press Load
uk: натисніть CTRL-ENTER, щоб почати введення нового рядка, або вставте дані моделі і натисніть кнопку «Завантажити»

en: Messages will appear here. Enter commands in the box below. Click the console Help menu item for on-line help, which will appear in a new browser window.
uk: Тут буде наведено повідомлення. Команди слід вводити у поле, розташоване нижче. Щоб отримати довідку, скористайтеся пунктом «Довідка» меню консолі: довідку буде відкрито у новому вікні переглядача інтернету.

en: Jmol Script Console
uk: Скриптова консоль Jmol

en: Jmol Script Editor
uk: Редактор скриптів Jmol

en: Console
uk: Консоль

en: Open
uk: Відкрити

en: Script
uk: Скрипт

en: Check
uk: Перевірити

en: Top[as in "go to the top" - (translators: remove this bracketed part]
uk: Вгору

en: Step
uk: Крок

en: Pause
uk: Пауза

en: Resume
uk: Поновити

en: Halt
uk: Перервати

en: Clear
uk: Спорожнити

en: Close
uk: Закрити

en: File or URL:
uk: Файл або URL:

en: Image Type
uk: Тип зображення

en: JPEG Quality ({0})
uk: Якість JPEG ({0})

en: PNG Compression  ({0})
uk: Стискання PNG ({0})

en: PNG Quality ({0})
uk: Якість PNG ({0})

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Do you want to overwrite file {0}?
uk: Ви бажаєте перезаписати файл {0}?

en: Warning
uk: Увага

en: All Files
uk: Усі файли

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Abort file chooser dialog
uk: Закрити діалогове вікно вибору файла

en: Details
uk: Подробиці

en: Directory
uk: Каталог

en: Open selected directory
uk: Відкрити позначений каталог

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Modified
uk: Змінено

en: Generic File
uk: Звичайний файл

en: Name
uk: Назва

en: File Name:
uk: Назва файла:

en: Size
uk: Розмір

en: Files of Type:
uk: Файли типу:

en: Type
uk: Тип

en: Help
uk: Довідка

en: FileChooser help
uk: Довідка щодо вибору файлів

en: Home
uk: Домівка

en: List
uk: Список

en: Look In:
uk: Шукати у:

en: Error creating new folder
uk: Помилка під час створення теки

en: New Folder
uk: Нова тека

en: Create New Folder
uk: Створити теку

en: Open selected file
uk: Відкрити вибраний файл

en: Save
uk: Зберегти

en: Save selected file
uk: Зберегти вибраний файл

en: Save In:
uk: Зберегти у:

en: Update
uk: Оновити

en: Update directory listing
uk: Оновити список каталогів

en: Up
uk: Вгору

en: Up One Level
uk: Рівнем вище

en: OK
uk: Гаразд

en: Preview
uk: Перегляд

en: Append models
uk: Долучити моделі

en: PDB cartoons
uk: Зображення з банку протеїнів

en: NOTE: Backbone amide hydrogen positions are present and will be ignored. Their positions will be approximated, as in standard DSSP analysis.
    Use {0} to not use this approximation.
uk: Зауваження: виявлено дані щодо розташування атомів водню скелетного аміду, які буде проігноровано. Розташування атомів буде визначено наближено, як у стандартному аналізі вторинної структури білків.
    Скористайтеся пунктом {0}, щоб наказати програмі не використовувати це наближення.

en: NOTE: Backbone amide hydrogen positions are present and will be used. Results may differ significantly from standard DSSP analysis.
    Use {0} to ignore these hydrogen positions.
uk: Зауваження: виявлено дані щодо розташування атомів водню скелетного аміду, які буде використано. Отримані результати можуть значно відрізнятися від даних аналізу вторинної структури білків.
    Скористайтеся пунктом {0}, щоб наказати програмі ігнорувати дані щодо розташування атомів водню.

en: Arabic
uk: Арабська

en: Asturian
uk: Астурійська

en: Azerbaijani
uk: Азербайджанська

en: Bosnian
uk: Боснійська

en: Catalan
uk: Каталанська

en: Czech
uk: Чеська

en: Danish
uk: Данська

en: German
uk: Німецька

en: Greek
uk: Грецька

en: Australian English
uk: Австралійська англійська

en: British English
uk: Британська англійська

en: American English
uk: Американська англійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Estonian
uk: Естонська

en: Basque
uk: Баскська

en: Finnish
uk: Фінська

en: Faroese
uk: Фарерська

en: French
uk: Французька

en: Frisian
uk: Фризька

en: Galician
uk: Галісійська

en: Croatian
uk: Хорватська

en: Hungarian
uk: Угорська

en: Armenian
uk: Вірменська

en: Indonesian
uk: Індонезійська

en: Italian
uk: Італійська

en: Japanese
uk: Японська

en: Javanese
uk: Яванська

en: Korean
uk: Корейська

en: Malay
uk: Малайська

en: Norwegian Bokmal
uk: Норвезька (Бокмал)

en: Dutch
uk: Нідерландська

en: Occitan
uk: Оксітанська

en: Polish
uk: Польська

en: Portuguese
uk: Португальська

en: Brazilian Portuguese
uk: Бразильська португальська

en: Russian
uk: Російська

en: Slovenian
uk: Словенська

en: Serbian
uk: Сербська

en: Swedish
uk: Шведська

en: Tamil
uk: Тамільська

en: Telugu
uk: Телугу

en: Turkish
uk: Турецька

en: Uyghur
uk: Уйгурська

en: Ukrainian
uk: Українська

en: Uzbek
uk: Узбецька

en: Simplified Chinese
uk: Спрощена китайська

en: Traditional Chinese
uk: Традиційна китайська

en: Could not get class for force field {0}
uk: Не вдалося визначити клас для поля сили {0}

en: No atoms selected -- nothing to do!
uk: Не позначено жодного атома — дії не виконуватимуться!

en: {0} atoms will be minimized.
uk: {0} атомів буде мінімізовано.

en: could not setup force field {0}
uk: не вдалося встановити поле сили {0}

en: new
uk: створити

en: undo (CTRL-Z)
uk: вернути (CTRL-Z)

en: redo (CTRL-Y)
uk: повторити (CTRL-Y)

en: center
uk: центр

en: add hydrogens
uk: додати атоми водню

en: minimize
uk: мінімізувати

en: fix hydrogens and minimize
uk: виправити кількість водню і мінімізувати

en: clear
uk: спорожнити

en: save file
uk: зберегти файл

en: save state
uk: зберегти стан

en: invert ring stereochemistry
uk: інвертувати стерехімічне зображення кілець

en: delete atom
uk: вилучити атом

en: drag to bond
uk: перетягнути до зв’язку

en: drag atom
uk: перетягнути атом

en: drag atom (and minimize)
uk: перетягнути атом (і мінімізувати)

en: drag molecule (ALT to rotate)
uk: перетягування молекули (ALT — обертання)

en: drag and minimize molecule (docking)
uk: перетягнути і мінімізувати молекулу (швартування)

en: increase charge
uk: збільшити заряд

en: decrease charge
uk: зменшити заряд

en: delete bond
uk: вилучити зв’язок

en: single
uk: одинарний

en: double
uk: подвійний

en: triple
uk: потрійний

en: increase order
uk: збільшити порядок

en: decrease order
uk: зменшити порядок

en: rotate bond (SHIFT-DRAG)
uk: обертати зв’язок (SHIFT-ПЕРЕТЯГУВАННЯ)

en: exit modelkit mode
uk: вийти з режиму моделювання

en: Space Group
uk: Просторова група

en: All
uk: Все

en: {0} processors
uk: {0} процесорів

en: {0} MB total
uk: Всього: {0} МБ

en: {0} MB maximum
uk: Максимум: {0} MБ

en: not capturing
uk: захоплення не виконується

en: Mouse Manual
uk: Довідник з користування мишею

en: Translations
uk: Переклади

en: System
uk: Система

en: No atoms loaded
uk: Атомів не завантажено

en: Configurations
uk: Налаштування:

en: Element
uk: Елемент

en: Model/Frame
uk: Модель/Структура

en: Language
uk: Мова

en: By Residue Name
uk: За назвою залишку

en: By HETATM
uk: За HETATM

en: Molecular Orbitals ({0})
uk: Молекулярні орбіталі ({0})

en: Symmetry
uk: Симетрія

en: Hide Symmetry
uk: Приховати симетричні

en: Model information
uk: Відомості щодо моделі

en: Select ({0})
uk: Вибір ({0})

en: All {0} models
uk: Всі {0} моделі

en: Configurations ({0})
uk: Налаштування ({0})

en: Collection of {0} models
uk: Збірка {0} моделей

en: atoms: {0}
uk: атоми: {0}

en: bonds: {0}
uk: зв’язкиЖ {0}

en: groups: {0}
uk: групи: {0}

en: chains: {0}
uk: ланцюги: {0}

en: polymers: {0}
uk: полімери: {0}

en: model {0}
uk: модель {0}

en: View {0}
uk: Перегляд {0}

en: Main Menu
uk: Головне меню

en: Biomolecules
uk: Біомолекули

en: biomolecule {0} ({1} atoms)
uk: біомолекула {0} ({1} атомів)

en: load biomolecule {0} ({1} atoms)
uk: завантаження біомолекули {0} ({1} атомів)

en: None
uk: Немає

en: Display Selected Only
uk: Показати лише позначені

en: Invert Selection
uk: Інвертувати вибір

en: View
uk: Перегляд

en: Best
uk: Найкраще

en: Front
uk: Спереду

en: Left
uk: Зліва

en: Right
uk: Справа

en: Top[as in "view from the top, from above" - (translators: remove this bracketed part]
uk: Згори

en: Bottom
uk: Знизу

en: Back
uk: Ззаду

en: Scenes
uk: Сцени

en: Protein
uk: Протеїн

en: Backbone
uk: Основа

en: Side Chains
uk: Бічні ланцюжки

en: Polar Residues
uk: Полярні залишки

en: Nonpolar Residues
uk: Неполярні залишки

en: Basic Residues (+)
uk: Базові залишки (+)

en: Acidic Residues (-)
uk: Кислотні залишки (-)

en: Uncharged Residues
uk: Незаряджені залишки

en: Nucleic
uk: Нуклеотиди

en: DNA
uk: ДНК

en: RNA
uk: РНК

en: Bases
uk: Базові

en: AT pairs
uk: АТ-пари

en: GC pairs
uk: ГЦ-пари

en: AU pairs
uk: АУ-пари

en: Hetero
uk: Гетеро

en: All PDB "HETATM"
uk: Всі з ПБД "HETATM"

en: All Solvent
uk: Всі розчинні

en: All Water
uk: Всі водорозчинні

en: Nonaqueous Solvent
uk: Всі неводорозчинні

en: Nonaqueous HETATM
uk: Неводорозчинні HETATM

en: Ligand
uk: Ліганд

en: Carbohydrate
uk: Карбогідрат

en: None of the above
uk: Нічого з наведеного вище

en: Style
uk: Стиль

en: Scheme
uk: Схема

en: CPK Spacefill
uk: Заповнення простору за моделлю CPK

en: Ball and Stick
uk: Кульки і стрижні

en: Sticks
uk: Стрижні

en: Wireframe
uk: Каркас

en: Cartoon
uk: Макет

en: Trace
uk: Трасування

en: Atoms
uk: Атоми

en: Off
uk: Вимкнено

en: {0}% van der Waals
uk: {0}% Ван-дер-Ваальс

en: Bonds
uk: Зв’язки

en: On
uk: Увімкнено

en: Hydrogen Bonds
uk: Водневі зв’язки

en: Calculate
uk: Обчислити

en: Set H-Bonds Side Chain
uk: Встановити бічний ланцюжок H-зв’язків

en: Set H-Bonds Backbone
uk: Встановити каркас H-зв’язків

en: Disulfide Bonds
uk: Дисульфідні зв’язки

en: Set SS-Bonds Side Chain
uk: Встановити бічний ланцюжок дисульфідних зв’язків

en: Set SS-Bonds Backbone
uk: Встановити каркас дисульфідних зв’язків

en: Structures
uk: Структури

en: Cartoon Rockets
uk: Ракетки

en: Ribbons
uk: Стрічки

en: Rockets
uk: Ракети

en: Strands
uk: Нитки

en: Vibration
uk: Вібрація

en: Vectors
uk: Вектори

en: Spectra
uk: Спектри

en: {0} pixels
uk: {0} пікселів

en: Scale {0}
uk: Масштаб {0}

en: Stereographic
uk: Стереографічна

en: Red+Cyan glasses
uk: Червоно-блакитні окуляри

en: Red+Blue glasses
uk: Червоно-сині окуляри

en: Red+Green glasses
uk: Червоно-зелені окуляри

en: Cross-eyed viewing
uk: Стереоскопія

en: Wall-eyed viewing
uk: Автостереограма

en: Labels
uk: Мітки

en: With Element Symbol
uk: З символом елемента

en: With Atom Name
uk: З назвою атома

en: With Atom Number
uk: З номером атома

en: Position Label on Atom
uk: Розташування мітки щодо атома

en: Centered
uk: По центру

en: Upper Right
uk: Вгорі праворуч

en: Lower Right
uk: Внизу праворуч

en: Upper Left
uk: Вгорі ліворуч

en: Lower Left
uk: Внизу ліворуч

en: Color
uk: Колір

en: By Scheme
uk: За схемою

en: Element (CPK)
uk: Елемент (CPK)

en: Alternative Location
uk: Альтернативне розташування

en: Molecule
uk: Молекула

en: Formal Charge
uk: Формальний заряд

en: Partial Charge
uk: Частковий заряд

en: Temperature (Relative)
uk: Температура (відносна)

en: Temperature (Fixed)
uk: Температура (абсолютна)

en: Amino Acid
uk: Амінокислота

en: Secondary Structure
uk: Вторинна структура

en: Chain
uk: Ланцюжок

en: Group
uk: Група

en: Monomer
uk: Мономер

en: Shapely
uk: Обрис

en: Inherit
uk: Успадкувати

en: Black
uk: Чорний

en: White
uk: Білий

en: Cyan
uk: Блакитний

en: Red
uk: Червоний

en: Orange
uk: Жовтогарячий

en: Yellow
uk: Жовтий

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Indigo
uk: Індиго

en: Violet
uk: Фіалковий

en: Salmon
uk: Оранжево-рожевий

en: Olive
uk: Оливковий

en: Maroon
uk: Каштановий

en: Gray
uk: Сірий

en: Slate Blue
uk: Сизий

en: Gold
uk: Золотий

en: Orchid
uk: Синяво-рожевий

en: Make Opaque
uk: Зробити непрозорим

en: Make Translucent
uk: Зробити прозорим

en: Background
uk: Тло

en: Surfaces
uk: Поверхні

en: Axes
uk: Осі

en: Boundbox
uk: Рамка

en: Unit cell
uk: Комірка одиниці

en: Zoom
uk: Масштабування

en: Zoom In
uk: Збільшити

en: Zoom Out
uk: Зменшити

en: Spin
uk: Обертання навколо осі

en: Set X Rate
uk: Встановити швидкість за X

en: Set Y Rate
uk: Встановити швидкість за Y

en: Set Z Rate
uk: Встановити швидкість за Z

en: Set FPS
uk: Встановити частоту кадрів

en: Animation
uk: Анімація

en: Animation Mode
uk: Режим анімації

en: Play Once
uk: Одноразове відтворення

en: Palindrome
uk: Паліндром

en: Loop
uk: Цикл

en: Play
uk: Пуск

en: Stop
uk: Зупинити

en: Next Frame
uk: Наступний кадр

en: Previous Frame
uk: Попередній кадр

en: Rewind
uk: Повний назад

en: Reverse
uk: Реверс

en: Restart
uk: Перезапустити

en: Measurements
uk: Вимірювання

en: Double-Click begins and ends all measurements
uk: Подвійне клацання розпочинає і завершує всі вимірювання

en: Click for distance measurement
uk: Натисніть для вимірювання відстані

en: Click for angle measurement
uk: Натисніть, щоб виміряти кут

en: Click for torsion (dihedral) measurement
uk: Клацніть, щоб почати вимірювання двогранного кута кручення

en: Click two atoms to display a sequence in the console
uk: Позначте клацанням два атоми, щоб переглянути послідовність у консолі.

en: Delete measurements
uk: Вилучити виміри

en: List measurements
uk: Список вимірів

en: Distance units nanometers
uk: Вимір відстані у нанометрах

en: Distance units Angstroms
uk: Вимірювання відстані у ангстремах

en: Distance units picometers
uk: Вимірювання відстані у пікометрах

en: Set picking
uk: Встановити вибір

en: Center
uk: По центру

en: Identity
uk: Профіль

en: Label
uk: Мітка

en: Select atom
uk: Вибрати атом

en: Select chain
uk: Вибрати ланцюжок

en: Select element
uk: Вибрати елемент

en: Select group
uk: Вибрати групу

en: Select molecule
uk: Вибрати молекулу

en: Select site
uk: Вибрати місце

en: Show symmetry operation
uk: Показати дію пошуку симетричної частини

en: Show
uk: Показати

en: File Contents
uk: Вміст файла

en: File Header
uk: Заголовок файла

en: Isosurface JVXL data
uk: Дані ізоповерхні JVXL

en: Molecular orbital JVXL data
uk: Дані молекулярних орбіталей JVXL

en: Model
uk: Модель

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Space group
uk: Просторова група

en: Current state
uk: Поточний стан

en: File
uk: Файл

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Open from PDB
uk: Відкрити з PDB

en: Load full unit cell
uk: Завантажити комірку одиниць

en: Open script
uk: Відкрити скрипт

en: Capture
uk: Захоплення

en: Capture rock
uk: Захопити коливання

en: Capture spin
uk: Захопити обертання

en: Start capturing
uk: Розпочати захоплення

en: End capturing
uk: Завершити захоплення

en: Disable capturing
uk: Вимкнути захоплення

en: Re-enable capturing
uk: Повторно увімкнути захоплення

en: Set capture replay rate
uk: Встановити частоту відтворення захоплення

en: Toggle capture looping
uk: Увімкнути/Вимкнути циклічне захоплення

en: Save a copy of {0}
uk: Зберегти копію {0}

en: Save script with state
uk: Зберегти скрипт зі станом

en: Save script with history
uk: Зберегти скрипт з журналом

en: Export {0} image
uk: Експортувати зображення {0}

en: Save JVXL isosurface
uk: Зберегти ізоповерхню JVXL

en: Export {0} 3D model
uk: Експортувати просторову модель {0}

en: Computation
uk: Обчислення

en: Optimize structure
uk: Оптимізувати структуру

en: Model kit
uk: Моделювання

en: Extract MOL data
uk: Видобути дані MOL

en: Dot Surface
uk: Точкова поверхня

en: van der Waals Surface
uk: Поверхня Ван-дер-Ваальса

en: Molecular Surface
uk: Молекулярна поверхня

en: Solvent Surface ({0}-Angstrom probe)
uk: Поверхня розчинника ({0}-ангстремне зондування)

en: Solvent-Accessible Surface (VDW + {0} Angstrom)
uk: Доступна для розчинника поверхня (ВДВ + {0} ангстрем)

en: Molecular Electrostatic Potential (range ALL)
uk: Молекулярний електростатичний потенціал (діапазон ALL)

en: Molecular Electrostatic Potential (range -0.1 0.1)
uk: Молекулярний електростатичний потенціал (діапазон -0.1 – 0.1)

en: Reload {0}
uk: Перезавантажити {0}

en: Reload {0} + Display {1}
uk: Перезавантажити {0} + показати {1}

en: Reload + Polyhedra
uk: Перезавантажити + Багатогранник

en: Hide
uk: Приховати

en: Dotted
uk: Пунктир

en: Pixel Width
uk: Ширина у пікселях

en: {0} px
uk: {0} пк

en: Angstrom Width
uk: Ширина у ангстремах

en: Selection Halos
uk: Ореоли позначених

en: Show Hydrogens
uk: Показувати атоми водню

en: Show Measurements
uk: Показувати розміри

en: Perspective Depth
uk: Глибина перспективи

en: RasMol Colors
uk: Кольори RasMol

en: About...
uk: Про програму…

en: script compiler ERROR:
uk: ПОМИЛКА обробки скрипту:

en: x y z axis expected
uk: слід використовувати значення за вісями x y z

en: {0} not allowed with background model displayed
uk: Не можна використовувати {0}, якщо у тлі показано модель

en: bad argument count
uk: помилкова кількість параметрів

en: Miller indices cannot all be zero.
uk: Індекси Міллера не можуть бути нульовими.

en: bad [R,G,B] color
uk: помилкова трійка кольорів [R,G,B]

en: boolean expected
uk: слід використовувати булівське значення

en: boolean or number expected
uk: слід використовувати булівське або числове значення

en: boolean, number, or {0} expected
uk: слід використовувати булівське, числове значення або {0}

en: cannot set value
uk: не вдалося встановити значення

en: color expected
uk: слід використовувати колір

en: a color or palette name (Jmol, Rasmol) is required
uk: слід використовувати колір або назву палітри (Jmol, Rasmol)

en: command expected
uk: слід було використати команду

en: {x y z} or $name or (atom expression) required
uk: слід використовувати {x y z}, $name або (запис за допомогою символів атомів)

en: draw object not defined
uk: об’єкт креслення не визначено

en: unexpected end of script command
uk: помилкове завершення команди скрипту

en: valid (atom expression) expected
uk: слід використовувати коректний (запис за допомогою символів атомів)

en: (atom expression) or integer expected
uk: слід використовувати (запис за допомогою символів атомів) або ціле число

en: filename expected
uk: слід використовувати назву файла

en: file not found
uk: файл не знайдено

en: incompatible arguments
uk: несумісні параметри

en: insufficient arguments
uk: недостатня кількість параметрів

en: integer expected
uk: слід було використовувати ціле число

en: integer out of range ({0} - {1})
uk: ціле число поза межами діапазону ({0}-{1})

en: invalid argument
uk: некоректний параметр

en: invalid parameter order
uk: некоректний порядок параметрів

en: keyword expected
uk: слід було використовувати ключове слово

en: no MO coefficient data available
uk: не виявлено даних коефіцієнтів молекулярних орбіталей

en: An MO index from 1 to {0} is required
uk: Слід використовувати індекс молекулярних орбіталей у межах від 1 до {0}

en: no MO basis/coefficient data available for this frame
uk: для цього кадру не виявлено даних базових значень та коефіцієнтів молекулярних орбіталей

en: no MO occupancy data available
uk: дані щодо заповнення молекулярних орбіталей недоступні

en: Only one molecular orbital is available in this file
uk: У цьому файлі визначено лише одну молекулярну орбіталь

en: {0} require that only one model be displayed
uk: Для {0} потрібно, щоб було показано лише одну модель

en: {0} requires that only one model be loaded
uk: {0} вимагає завантаження лише однієї моделі

en: No data available
uk: Не виявлено даних

en: No partial charges were read from the file; Jmol needs these to render the MEP data.
uk: Не вдалося прочитати дані щодо часткових зарядів з файла; Jmol ці дані потрібні для обробки даних MEP.

en: No unit cell
uk: Немає комірки одиниць

en: number expected
uk: слід було використати число

en: number must be ({0} or {1})
uk: числом має бути ({0} або {1})

en: decimal number out of range ({0} - {1})
uk: десяткове число поза діапазоном ({0}-{1})

en: object name expected after '$'
uk: після «$» слід вказувати назву об’єкта

en: plane expected -- either three points or atom expressions or {0} or {1} or {2}
uk: слід використовувати площину — або три точки, або запис символами атомів, або {0}, або {1}, або {2}

en: property name expected
uk: слід було використовувати назву властивості

en: space group {0} was not found.
uk: не знайдено просторову групу {0}.

en: quoted string expected
uk: слід використовувати рядок у лапках

en: quoted string or identifier expected
uk: слід використовувати рядок у лапках або ідентифікатор

en: too many rotation points were specified
uk: було вказано забагато точок обертання

en: too many script levels
uk: занадто багато рівнів скрипту

en: unrecognized atom property
uk: невідома властивість атома

en: unrecognized bond property
uk: невідома властивість зв’язку

en: unrecognized command
uk: невідома команда

en: runtime unrecognized expression
uk: невідомий вираз під час виконання

en: unrecognized object
uk: невідомий об’єкт

en: unrecognized {0} parameter
uk: невідомий параметр {0}

en: unrecognized {0} parameter in Jmol state script (set anyway)
uk: невідомий параметр {0} у скрипті стану Jmol (встановлено попри все)

en: unrecognized SHOW parameter --  use {0}
uk: невідомий параметр SHOW — використано {0}

en: write what? {0} or {1} "filename"
uk: що записувати? {0} або «назву файла» {1}

en: script ERROR:
uk: ПОМИЛКА скрипту:

en: {0} atoms deleted
uk: вилучено {0} атомів

en: {0} hydrogen bonds
uk: {0} водневих зв’язки

en: file {0} created
uk: створено файл {0}

en: invalid context for {0}
uk: некоректний контекст {0}

en: { number number number } expected
uk: слід було використати набір { число число число }

en: end of expression expected
uk: слід було використати команду завершення виразу

en: identifier or residue specification expected
uk: слід було використати ідентифікатор або опис залишку

en: invalid atom specification
uk: некоректний опис атома

en: invalid chain specification
uk: некоректний опис ланцюжка

en: invalid expression token: {0}
uk: некоректний елементи виразу: {0}

en: invalid model specification
uk: некоректний опис моделі

en: missing END for {0}
uk: у {0} не вистачає команди END

en: number or variable name expected
uk: слід було використати число або назву змінної

en: residue specification (ALA, AL?, A*) expected
uk: слід було вказати опис залишку (ALA, AL?, A*)

en: {0} expected
uk: слід було використати {0}

en: {0} unexpected
uk: не слід використовувати {0}

en: unrecognized expression token: {0}
uk: невідомий елементи виразу: {0}

en: unrecognized token: {0}
uk: невідомий елемент: {0}

en: {0} charges modified
uk: Змінено {0} зарядів

en: {0} struts added
uk: додано {0} розпірки

en: Note: Enable looping using {0}
uk: Зауваження: циклічність можна увімкнути за допомогою {0}

en: Animation delay based on: {0}
uk: Затримка анімації на основі: {0}

en: {0} connections deleted
uk: вилучено {0} з’єднань

en: {0} new bonds; {1} modified
uk: {0} нові зв’язки; {1} змінено

en: Note: More than one model is involved in this contact!
uk: Зауваження: у цей контакт включено декілька моделей!

en: Click for menu...
uk: Клацніть, щоб відкрити меню…

en: Jmol Applet version {0} {1}.
    
    An OpenScience project.
    
    See http://www.jmol.org for more information
uk: Аплет Jmol, версія {0} {1}.
    
    Проект OpenScience.
    
    Див. http://www.jmol.org для отримання додаткової інформації

en: File Error:
uk: Помилка у файлі:

en: assign/new atom or bond (requires {0})
uk: призначити/додати атом або зв’язок (потрібно {0})

en: pop up recent context menu (click on Jmol frank)
uk: відкрити нещодавнє контекстне меню (клацання у самому Jmol)

en: delete atom (requires {0})
uk: вилучити атом (потрібно {0})

en: delete bond (requires {0})
uk: вилучити зв’язок (потрібно {0})

en: adjust depth (back plane; requires {0})
uk: скоригувати глибину (задня площина, потрібно {0})

en: move atom (requires {0})
uk: пересунути атом (потрібно {0})

en: move whole DRAW object (requires {0})
uk: пересунути весь об’єкт креслення (потрібно {0})

en: move specific DRAW point (requires {0})
uk: пересунути певну точку креслення (потрібно {0})

en: move label (requires {0})
uk: пересування мітки (потрібно {0})

en: move atom and minimize molecule (requires {0})
uk: пересунути атом і мінімізувати молекулу (потрібно {0})

en: move and minimize molecule (requires {0})
uk: пересунути і мінімізувати молекулу (потрібно {0})

en: move selected atoms (requires {0})
uk: пересунути позначені атоми (потрібно {0})

en: drag atoms in Z direction (requires {0})
uk: перетягування атомів у напрямку Z (потрібно {0})

en: simulate multi-touch using the mouse)
uk: імітувати сенсорне керування за допомогою миші)

en: translate navigation point (requires {0} and {1})
uk: паралельно перенести точку навігації (потрібно {0} і {1})

en: pick an atom
uk: вибрати атом

en: connect atoms (requires {0})
uk: з’єднати атоми (потрібно {0})

en: pick an ISOSURFACE point (requires {0}
uk: вибрати точку ISOSURFACE (потрібно {0}

en: pick a label to toggle it hidden/displayed (requires {0})
uk: вибрати мітку для перемикання стану приховано/показано (потрібно {0})

en: pick an atom to include it in a measurement (after starting a measurement or after {0})
uk: вибрати атом для включення його у виміри (після початку вимірювання або після {0})

en: pick a point or atom to navigate to (requires {0})
uk: вибрати точку або атом для переходу (потрібно {0})

en: pick a DRAW point (for measurements) (requires {0}
uk: вибрати точку DRAW (для вимірювання) (потрібно {0}

en: pop up the full context menu
uk: відкрити повне контекстне меню

en: reset (when clicked off the model)
uk: відновити (після клацання лівою кнопкою миші поза моделлю)

en: rotate
uk: обертання

en: rotate branch around bond (requires {0})
uk: обертати гілку навколо зв’язку (потрібно {0})

en: rotate selected atoms (requires {0})
uk: обертати позначені атоми (потрібно {0})

en: rotate Z
uk: обертання навколо Z

en: rotate Z (horizontal motion of mouse) or zoom (vertical motion of mouse)
uk: обертати навколо Z (горизонтальне пересування вказівника миші) або змінювати масштаб (вертикальне пересування вказівника миші)

en: select an atom (requires {0})
uk: позначити атом (потрібно {0})

en: select and drag atoms (requires {0})
uk: позначення і перетягування атомів (потрібно {0})

en: unselect this group of atoms (requires {0})
uk: зняти позначення з групи атомів (потрібно {0})

en: select NONE (requires {0})
uk: зняти позначення з усіх (потрібно {0})

en: add this group of atoms to the set of selected atoms (requires {0})
uk: додати цю групу атомів до набору позначених атомів (потрібно {0})

en: toggle selection (requires {0})
uk: позначити або зняти позначення (потрібно {0})

en: if all are selected, unselect all, otherwise add this group of atoms to the set of selected atoms (requires {0})
uk: якщо позначено все, зняти позначення, інакше додати цю групу атомів до набору позначених атомів (потрібно {0})

en: pick an atom to initiate or conclude a measurement
uk: вибрати атом для того, щоб розпочати або завершити вимірювання

en: adjust slab (front plane; requires {0})
uk: скоригувати основу (передня площина, потрібно {0})

en: move slab/depth window (both planes; requires {0})
uk: пересунути вікно площини/глибини (обидві площини; потрібно {0})

en: zoom (along right edge of window)
uk: зміна масштабу (вздовж правого краю вікна)

en: click on two points to spin around axis counterclockwise (requires {0})
uk: клацніть лівою кнопкою миші у двох точках, щоб почати обертання навколо вісі проти годинникової стрілки (потрібно {0})

en: click on two points to spin around axis clockwise (requires {0})
uk: клацніть лівою кнопкою миші у двох точках, щоб почати обертання навколо вісі за годинниковою стрілкою (потрібно {0})

en: stop motion (requires {0})
uk: зупинити рух (потрібен {0})

en: spin model (swipe and release button and stop motion simultaneously)
uk: обертати модель навколо вісі (клацання з наступним відпусканням кнопки призведе до зупинки обертання)

en: translate
uk: паралельне пересування

en: zoom
uk: масштаб

en: pick one more atom in order to spin the model around an axis
uk: вибрати ще один атом для обертання моделі навколо вісі

en: pick two atoms in order to spin the model around an axis
uk: вибрати два атоми для обертання моделі навколо вісі

en: pick one more atom in order to display the symmetry relationship
uk: вибрати ще один атом для показу взаємозв’язків симетрії

en: pick two atoms in order to display the symmetry relationship between them
uk: вибрати два атоми для показу взаємозв’язків симетрії між ними

en: canceled
uk: скасовано

en: {0} saved
uk: {0} збережено

en: Setting log file to {0}
uk: Встановлення файла журналу {0}

en: Cannot set log file path.
uk: Не вдалося встановити шлях до файла журналу.

en: {0} atoms hidden
uk: приховано атоми {0}

en: {0} atoms selected
uk: позначено атоми {0}

en: Drag to move label
uk: Перетягніть, щоб пересунути мітку

en: clipboard is not accessible -- use signed applet
uk: доступ до буфера даних заборонено — використовуйте підписаний аплет

en: {0} hydrogens added
uk: додано атоми водню {0}
